XIII Sympozjum

NOWOŚCI W TECHNICE AUDIO I WIDEO
Szczecin, 14-16.10.2010


 

INFORMACJE O KOMUNIKACJI I MAPKA MIASTA

Położenie Wydziału Elektrycznego ZUT
Google Maps

Sympozjum rozpocznie się w czwartek, 14 października, na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (zdjęcie obok), przy ul. Sikorskiego 37 (sala 209, I piętro).

Na miejsce można dojechać następującymi środkami komunikacji miejskiej z przystanków przy ul. Wyszyńskiego, Bramy Portowej i ul. Krzywoustego. Wymienione niżej autobusy mają także przystanek przy dworcu PKP.
  • tramwaj linii nr 8 i 8bis, kierunek "Gumieńce" - należy wysiąść na przystanku "Sikorskiego" (około 100m za Wydziałem Elektrycznym);
  • autobusy linii 61, 61bis, 81, kierunki odpowiednio: "Podjuchy", "Auchan", "Kołbaskowo" - należy wysiąść na przystanku "Plac Kościuszki" (około 150 przed Wydziałem Elektrycznym).

Położenie nowego Wydziału Elektrycznego ZUT
Google Maps

W piątek i sobotę należy przyjechać do nowego budynku Wydziału Elektrycznego ZUT przy ul. 26 Kwietnia 10 (zdjęcie obok).

Dojazd autobusem linii 75, kierunek "Krzekowo". Należy wysiąść na przystanku "26 Kwietnia" i przechodząc na drugą stronę ulicy cofnąć się około 100m do bramy wjazdowej (budynek jest zasłonięty drzewami).

Autobusy linii 75 kursują z częstotliwością 7-9 minut. Można do nich wsiąść na przystankach przy Dworcu PKP, ul. Wyszyńskiego, Bramie Portowej, ul. Krzywoustego i Turzynie.


MAPKA CENTRUM SZCZECINA Z ZAZNACZONYMI WAŻNYMI PUNKTAMIDodatkowe informacje

Pełny rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Szczecinie Rezerwat przyrody Świdwie Więcej informacji o Szczecinie